Europos Sąjunga planuoja įvesti pakeitimus, kurie turėtų pagerinti kelių eismo saugumą. Tai, be kita ko, greičio ribotuvų, dėl kurių automobilis eis greičiau nei 150 km / h, įrengimą.

Mažiau mirtinų nelaimingų atsitikimų?

ES nori sumažinti nelaimingų atsitikimų keliuose skaičių. Praėjusiais metais gatvėse buvo 25 000 žmonių. mirtis. Planuojama, kad iki 2030 m. Šis skaičius bus sumažintas perpus. Naujų automobilių gamintojai visų pirma turi susidurti su pokyčiais. Jau dabar privalomi ABS, ESP, padangų slėgio jutikliai ir garsinis signalas įrengiami, kai saugos diržai nėra tvirtinami. Šiemet įsigaliojo kitas pakeitimas. Tai yra el. Skambučių sistema, kuri automatiškai pareikalaus pagalbos, kai nukentėsime dėl kelių eismo įvykio. Tačiau ES pareigūnams nepakanka. Planuojama įtraukti „juodųjų dėžių“ surinkimas transporto priemonėse ir greičio ribotuvuose, kurie neleis mums eiti greičiau nei 150 km / h.

Kodėl 150 km / h?

Čia kyla klausimas, kodėl apribojimas susijęs su 150 km / h? Galų gale, greitkeliuose Lenkijoje didžiausias leidžiamas greitis greitkeliu yra 140 km / h, o kitose Europos šalyse šios vertės dažnai yra vienodos arba mažesnės. Tik Vokietijos keliuose nėra jokių apribojimų. Ar toks receptas leis kelio piratai eiti lėčiau.

Daugelis žmonių mano, kad toks ribotasis egzaminas būtų išlaikytas daugiausia greitkeliuose ir greitkeliuose. Tačiau statistiniai duomenys rodo, kad dauguma nelaimingų atsitikimų įvyksta daug mažesniu greičiu, ir nėra visiškai aišku, kaip toks apribotas veiksnis būtų tokiais atvejais.

Šaltinis: francuskie.pl