Planuojate pirkti automobilį ir norėtumėte sumažinti su juo susijusią riziką. Patikrinkite jo istoriją, nurodytą važiuoklės numeryje. VIN numeryje yra svarbi informacija apie automobilį, pavyzdžiui, modelio metai, gamybos vieta, variklio tipas ir techninės priežiūros remontas. Taigi, kaip nemokamai patikrinti VIN? Naudokitės mūsų siūlomais įrankiais ir įsitikinkite, kad jus dominantis automobilis yra vertas kainos.

Kur rasti VIN?

Svarbiausia VIN vieta yra nuolatinėje automobilio dalyje. Patirtis rodo, kad dažniausiai gamintojai įdeda VIN kodą:

Po gaubtu, Prietaisų skydelyje (prie priekinio stiklo) Ant durų rėmo (kairėje ties rato arka) Ant vairuotojo pusės durų,

  • Priekinėje sienoje Ant centrinio posto.
  • Tačiau, atsižvelgiant į markę,
  • modelį ar metus,
  • važiuoklės numeris gali būti skirtingose,
  • net sunkiai prieinamose vietose.

Kaip matote, šių vietų gali būti daug ir jų radimas reikalauja daug laiko ir nervų. Todėl visada verta naudoti patikrintus internetinius įrankius, kurie leidžia greitai nustatyti tikslią važiuoklės numerio padėtį. Jei įdomu, kur yra planuojamas pirkti automobilio VIN numeris, naudokitės mūsų transporto priemonių katalogu ir pažiūrėkite, kur yra važiuoklės numeris tam tikros markės automobilyje.

 

Norite to paties VIN nemokamai?

Ar norite iššifruoti VIN nemokamai? Tiesiog įveskite jį žemiau esančioje formoje.

Tačiau šis sprendimas neatskleis išsamios transporto priemonės istorijos. Jei norite įsitikinti, kad jus dominanti transporto priemonė nepateko į avariją, buvo atliktas techninės priežiūros remontas arba buvo teisėtai atvežtas į šalį, rekomenduojame įsigyti išplėstinę ataskaitos versiją. Iškodavus VIN galima patikrinti, ar automobilio įrangą iš pradžių įdiegė gamintojas. Taip pat galime patikrinti automobilio parametrus, tokius kaip dažų spalva, įrangos versijos ar oro pagalvių skaičius. Bet kokie neatitikimai gali reikšti, kad automobilyje yra, pavyzdžiui, keletas gedimų ar avarija. Ne visi žino, kad VIN dekodavimas taip pat leidžia patikrinti, ar važiuoklės numeryje yra tikrinamasis skaitmuo. Verta nuspręsti gauti visą transporto priemonės istoriją, ypač kai automobilis importuotas iš užsienio ir pirmą kartą bus užregistruotas Lenkijoje. Išsami ataskaita taip pat leis gauti informacijos, ar automobilis nėra pavogtas, nes VIN dekoderis ieško pavogtų transporto priemonių duomenų bazių. Deja, ši problema atsiranda vis dažniau ir paliečia visus automobilius (net ir naujausius su novatoriškomis saugumo funkcijomis). Atminkite, kad išleidę kelis zlotus galite sutaupyti nuo daug didesnių problemų, susijusių su transporto priemonės, kuri nėra nelaiminga atsitikimu ar vagyste, įsigijimu.