Automobilio tikrinimas pagal VIN numerį. Kaip patikrinti transporto priemonės istoriją.

Deja, tačiau vis dažniau taip nutinka, kad automobilio pirkimas primena rusišką ruletę. Pardavėjai, naudotų automobilių prekybos vietos ar net salonai (sąmoningai arba ne) siūlo mums transporto priemones, kurios turi sumažintą ridą arba paslėptus gedimus. Kaip to išvengti? Paprasčiausiai yra patikrinti transporto priemonės istoriją analizuojant numerį VIN.

Pirmas žingsnis – suraskite VIN. 

Atminkite, kad patikimiausias VIN numeris turėtų būti ant pastovaus elemento. Kur rasti VIN? Jums padės mūsų paieškos programa – PATIKRINKITE

Antras žingsnis – numerio VIN šifravimas

Dabar šiek tiek sudėtingiau. Naudojant nemokamus pagalbinius įrankius galite sužinoti tik pagrindinius duomenis, tokius kaip markė ar modelis. Jeigu norite sužinoti išsamią automobilio istoriją galite bandyti ieškoti konkretaus automobilio modelio forumuose. Dažnai yra taip, kad ten yra žmonių, padedančių pažinti tokią istoriją.

Lengviausias ir patikimiausias būdas yra pasinaudoti automobilių serviso paslauga, kurie profesionaliai užsiima šia veikla. Išlaidos yra mažos, o potencialus pelnas yra didžiulis. Galų gale, juk norime nusipirkti išsvajotą automobilį.

Galite patikrinti patys, besinaudojant žemiau esančiu laukeliu. Keletas minučių ir sužinosite:

  • Tikslią transporto priemonės istoriją,
  • Informaciją apie avarijas,
  • Ridą ir nuotraukas,
  • Ar automobilis nebuvo pavogtas,

 Prieš perkant automobilį verta patikrinti transporto priemonės istoriją pagal VIN.

VIN dekodavimas: