„Audi VIN“ numeris yra unikalus kodas, susidedantis iš 17 raidžių ir skaičių, kurių dėka galite sužinoti daug svarbios informacijos apie transporto priemonę. Svarbu tai, kad nėra dviejų vienodų „Audi VIN“ numerių, o tai reiškia, kad naudodamiesi kodu galite rasti daug naudingos informacijos apie jums priklausančią ar norimą įsigyti transporto priemonę. Gali būti tam tikra rizika perkant naudotą „Audi“, tačiau VIN dekoderis atskleis išsamią transporto priemonės istoriją. Taigi, kaip rasti VIN „Audi“ ir kaip jį iššifruoti? Skaitykite mūsų straipsnyje.

„Audi“ – VIN numerio dekodavimas

Audi VIN numeryje yra daugybė svarbių automobilio specifikacijų. Štai kodėl važiuoklės numerį „Audi“ dekoduoti ypač rekomenduojama žmonėms, planuojantiems įsigyti automobilį. Taip yra todėl, kad „Audi“ identifikavimo numeris padeda nustatyti konkrečius parametrus, tokius kaip gamybos šalis, modelio metai, pavaros tipas, variklio versija ir įrangos parinktys. Tai taip pat leidžia jums ieškoti pavogtų transporto priemonių duomenų bazėje ir sužinoti apie jos istoriją, pvz., Avarijų skaičių ir ankstesnius savininkus. Kaip matote, „Audi VIN“ numerio dekodavimas leidžia perskaityti svarbią informaciją apie transporto priemonę, todėl galite patikrinti pardavėjo pateiktus duomenis. Jei norite sužinoti, ar „Audi“ yra pavogtų transporto priemonių registre, ar ji pateko į avariją, naudodami žemiau esančią formą iššifruokite VIN.

Audi – kur rasti VIN?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti prieš patvirtinant kodą, yra patikrinti jo vietą automobilyje ir palyginti jį su dokumentuose esančiu VIN. „Audi“ VIN surasti gali būti sunku, nes jo vieta priklauso nuo modelio ir metų. Jei įdomu, kur yra „Audi A3“ VIN, 2000–2003 m. Jis buvo ant fiksuoto elemento ant pertvaros. Tačiau „Audi A3“, kuris buvo gaminamas 2003–2008 m., VIN numeris papildomai buvo išdėstytas dešinės pusės sutvirtinime, o 2008–2012 m. „Audi A3“ VIN numerį turėjo trys fiksuoti elementai: ant prietaisų skydelio korpusas kairėje pusėje pertvaros šone ir dešinės pusės sutvirtinimas. Kitas ne mažiau populiarus 2007–2011 m. A4 modelis turėjo VIN numerį dviejose vietose, dešinėje pusėje esančioje armatūroje šalia dešinės amortizatoriaus sėdynės ir kairėje prietaisų skydelio korpuso pusėje. „VIN“ vieta „Audi“, neatsižvelgiant į tai, ar turime A5, A6, A7, A8, Q3, Q5, Q7 ar S8 modelį, gali būti neaiški, todėl kartais verta naudoti patikrintus įrankius, kad neišeikvotumėte. laikas ilgoms paieškoms.

Audi – VIN numerio patikrinimas

Pagrindinius automobilio duomenis patikrinti prieš perkant yra ypač svarbu „Audi“ atveju, neatsižvelgiant į tai, ar planuojame įsigyti A4, A6 ar Q5. Taip yra dėl to, kad šios markės automobilių kainos yra gana aukštos, palyginti su kitų gamintojų tais pačiais metais prekės ženklais. Patikrinę „Audi VIN“ galėsite patikrinti, ar transporto priemonės duomenys atitinka pardavėjo pateiktus dokumentus ir informaciją. Visų pirma, susijusių su „Audi“ dizainu, galimu remontu ir rida. Taigi, kaip patikrinti „Audi“ istoriją? Tai galima padaryti internetu užpildžius žemiau esančią formą. Pagrindinė paslaugos versija yra nemokama, o norintieji sužinoti daugiau apie „Audi“ gali naudotis mokama, visos istorijos ataskaita.