Kiekvienas „Alfa Romeo“ automobilis turi unikalų identifikavimo kodą, vadinamą VIN. Šiame numeryje yra svarbi informacija apie automobilį, pavyzdžiui, jo gamintojas, modelio metai ir variklio tipas. Jei kas nors nori nusipirkti automobilį, „Alfa Romeo VIN“ iššifravimas gali būti geras būdas patikrinti, ar automobilis nebuvo pavogtas, sugadintas ar neteisėtai modifikuotas. Taigi, kur rasti „Alfa Romeo“ VIN ir kaip jį iššifruoti? Mes siūlome toliau.

Alfa Romeo – VIN numerio dekodavimas

VIN dekodavimas „Alfa Romeo“ leidžia gauti išsamią informaciją apie automobilį, nes kiekviename VIN yra daug svarbių duomenų apie transporto priemonę. Be bendrų „Alfa Romeo“ specifikacijų, tokių kaip modelio metai, prekės ženklas ir gamybos šalis, VIN dekoderis pateikia pagrindinę informaciją, kuri gali būti naudinga patikrinant transporto priemonę prieš perkant. Ypač jei „Alfa Romeo“ pirmą kartą bus įregistruota Lenkijoje. Dėl VIN dekodavimo galite patikrinti, kokia įranga yra „Alfa Romeo“ iš pradžių, dažų spalvą, apmušalų tipą ir oro pagalvių skaičių. Bet kokie neatitikimai faktams gali reikšti, kad anksčiau transporto priemonė galėjo patirti avariją.

Alfa Romeo – kur rasti VIN?

„Alfa Romeo“ automobilyje rasti VIN ne visada lengva. Ypač tai, kad 17 skaitmenų kodą gamintojai įdeda ne visada tipinėse vietose. Taigi, kur rasti „Alfa Romeo 147“ VIN? 2000–2006 m. VIN buvo dešinėje armatūroje, šalia dešinės amortizatoriaus sėdynės. Savo ruožtu 156 modelyje yra papildoma plokštė su VIN numeriu ant priekinės armatūros. Tradiciškiau, nes 2005–2010 m. „VIN Alfa Romeo“ modelis 159 dedamas ant grindų dešinėje keleivio sėdynės pusėje. Panašiai yra ir senesnio modelio „Alfa Romeo 166“ 1999–2003 m. Atveju, nes fiksuoto elemento VIN taip pat yra ant grindų šalia keleivio sėdynės.

Verta prisiminti, kad patikimiausias yra važiuoklės numeris, kuris antspauduojamas ant fiksuoto elemento, o ne ant klijuoto. Bet koks kišimasis į antspauduotą VIN gali reikšti, kad gali kilti problemų dėl transporto priemonės.

Alfa Romeo – VIN numerio patikrinimas

Iššifravęs „Alfa Romeo“ identifikavimo numerį, galite rasti svarbios informacijos apie savo transporto priemonę. Transporto priemonės istorijos ataskaitoje gali būti informacija apie odometro rodmenis, galimą vagystę, apgadinimus ar įrangą. Šie aspektai vaidina reikšmingą vaidmenį perkant automobilį, ypač jei „Alfa Romeo“ buvo importuota iš užsienio. Taigi, kaip patikrinti „Alfa Romeo“ VIN? Tiesiog užpildykite žemiau esančią formą ir naudokite nemokamą arba mokamą ataskaitos versiją konkrečiai „Alfa Romeo“ transporto priemonei. Taip pat verta atsiminti, kad visos transporto priemonės istorijos ataskaitos kaina yra maža, palyginti su kaina, kurią galite sumokėti už anksčiau sugadintą ar pavogtą automobilį.