Balandžio 6 d. Yra diena, kai automobilių navigacija daugelyje transporto priemonių gali suteikti vairuotojams daug problemų. Pasirodo, kad kai kurie prietaisai tiesiog nustojo veikti. Mes žinome, kodėl taip atsitiko. Visi iš naujo nustatant savaitės numeraciją, kuri vyksta kartą per 19 metų.

Numeracijos skaitiklio pokytis vyksta kartą per 19 metų. Pastarasis įvyko 2019 m. Balandžio 6 d. Štai kai kurie automobilių navigatoriai galėjo sukelti problemų arba tiesiog nustojo veikti. Tai yra savaitės savaitės nulio atkūrimo įvykis (WNRO) GPS palydovinėje sistemoje.

Skaitmeninimo ministerija, remdamasi JAV karinio jūrų laivyno observatorijos duomenimis, pranešė, kad GPS navigacijos problema nebus taikoma GPS imtuvams, pagamintiems po 2010 m. Vyresni žmonės gali nustoti veikti ir atitinkamai juos atnaujinti.

Numeravimo savaitės

Numerių skaičiaus iš naujo nustatymas gali būti lyginamas su skaitiklio iš naujo nustatymu, kai skaičius pasiekia 99 999. Tada skaitliui bus rodomas skaičius 0. GPS įrenginyje bus rodoma informacija apie vadinamąjį Nulio savaitė. Jis skaičiuojamas nuo 1980 m. Sausio 6 d. Praktiškai tai reiškia, kad GPS mums pasakys, kad tai yra 1980 m. Ar mes sugrįžtame laiku?

Savaitės numerių skaitiklis keičiamas kartą per 19 metų. Tai susiję su rašomaisiais duomenimis, kuriuose buvo naudojamas 10 bitų skaičius. Tai reiškia, kad savaitės skaitiklis yra skaičių intervalas nuo 0 iki 1023.

Skaitmeninimo ministerija taip pat priminė, kad neaišku, kaip tiksliai automobilių gamintojai ir GPS įrenginiai susidorojo su šiais pokyčiais. Patys gamintojai, pvz., „Garmin“ ir „TomTom“, atnaujino savo naudotojus. Tačiau dauguma automobilių gamintojų nurodo, kad savaitinių numerių keitimas neturės neigiamo poveikio navigacijoje naudojamiems automobiliams.

Šaltinis: auto-swiat.pl

 
Dekoduojamas VIN numeris