VIN numeris „Smart“ transporto priemonėse yra unikalus kodas, kurio dėka galite sužinoti daug svarbios informacijos apie automobilį. Svarbu tai, kad nėra dviejų vienodų VIN numerių, o tai reiškia, kad jo iššifravimas leidžia rasti daug naudingos informacijos apie norimą įsigyti automobilį. Pirkdami naudotą „Smart“ visada rizikuojate, tačiau VIN dekoderis atskleis jūsų transporto priemonės nuosavybės, remonto ir remonto gedimus. Taigi, kaip rasti „VIN“ programoje „Smart“ ir kaip ją iššifruoti? Skaitykite mūsų straipsnyje.

Smart– VIN numerio dekodavimas

„Smart“ transporto priemonės VIN yra svarbios transporto priemonės specifikacijos. Todėl važiuoklės numerio dekodavimas „Smarta“ yra geras sprendimas žmonėms, besidomintiems šios markės automobilio pirkimu iš antrinės rinkos. Taip yra todėl, kad išmanusis identifikavimo numeris padeda nustatyti konkrečius parametrus, tokius kaip gamybos vieta, vidutinės degalų sąnaudos, variklio versija ir įrangos parinktys. Tai taip pat leidžia jums ieškoti pavogtų transporto priemonių duomenų bazėje ir perskaityti jos defektų istoriją arba ankstesnių savininkų skaičių. Kaip matote, iššifravus VIN numerį Smartoje, galite perskaityti svarbią informaciją apie transporto priemonę, taigi galite patikrinti dabartinio savininko pateiktus duomenis. Jei norite sužinoti, ar jus dominantis „Smart“ yra įtrauktas į pavogtų transporto priemonių registrą, ar be avarijų, iššifruokite VIN naudodamiesi žemiau esančia forma.

Protingas – kur rasti VIN?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti prieš patikrinant kodą, yra rasti jo vietą automobilyje ir palyginti jį su VIN, užrašytu ant dokumentų. Tačiau rasti VIN Smartoje gali būti sunku. Taigi, jei jums įdomu, kur yra „Smart ForFour“ VIN, 2004–2006 m. Gamintojas jį pastatė ant fiksuoto elemento ant grindų priešais keleivio sėdynę, o VIN plokštė yra dešinėje viduryje. stulpas. Kita vertus, „Smart“ 1999–2001 m. „ForTwo“ modelyje VIN numeris buvo ant nuolatinio elemento, pastatyto ant bagažinės grindų.

Kaip matote, VIN vieta Smartoje, nepaisant to, ar turime „ForFour“, „Roadster“, „ForFun“, „ForMore“ ar „Crosstown“ modelį, gali būti neaiški, todėl kartais verta naudoti patikrintus įrankius, kad nepraleistumėte laiko ilgų paieškų metu. Ir atminkite, kad patikimiausias yra važiuoklės numeris, užklijuotas ant fiksuoto elemento, o ne ant klijuoto.

Išmanusis – VIN numerio patikrinimas

Patirtis rodo, kad patikrinus transporto priemonės VIN žymiai sumažinama pirkimo rizika. Nes patikrinę VIN pagal „Smart“ prekės ženklą, galėsite patikrinti, ar pardavėjas pateikia duomenis apie transporto priemonę su gamintojo įrašais. Visų pirma, susijusių su išmaniosios ar originalios įrangos konstrukcija. Taigi, kaip patikrinti „Smart“ transporto priemonės istoriją? Tai galima padaryti internetu užpildžius žemiau esančią formą. Pagrindinės versijos paslauga yra nemokama, o žmonės, norintys sužinoti išsamią informaciją apie automobilį, gali naudotis mokama, visos istorijos ataskaita.