• „Ford“ geriausiai parduodamai „Fiesta“ pristato minkštą hibridinę jėgos pavarą; „EcoBoost Hybrid“ su 48 voltų sistema 5% sumažina degalų sąnaudas ir padidina vairavimo malonumą.
  • Adaptyvioji kruizo kontrolė (ACC), praturtinta „Stop & Go“ sistema, greičio atpažinimo ženklų atpažinimo sistema, leidžia lengvai judėti mieste dažnai stabdant automobilį ir važiuojant užmiestyje.
  • „FordPass Connect“ modemas leidžia lengvai valdyti ir, be kita ko, leidžia nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti naudojant „FordPass“ mobiliąją programą.

WARSAW, 2020 m. Birželio 9 d. – Populiarus „Ford Fiesta“ kompaktiškas hečbekas – geriausiai Europoje parduodamas „Ford“ modelis – dabar pateikiamas su elektrifikuota pavara.

Dėl „Ford EcoBoost Hybrid“ jėgainių „Fiesta“ vairuotojams bus užtikrinta didesnė degalų ekonomija ir didesnis „vairavimo malonumas“, nes geresnės eksploatacinės savybės ir greitesnė automobilio reakcija.

Buvo pristatytas 48 voltų lengvo hibrido įrenginys kartu su moderniomis naujomis pagalbos vairuotojui sistemomis, tokiomis kaip adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcijomis, greičio ribojimo ženklų atpažinimo ir transporto priemonės laikymo juostoje sistema, kuria siekiama sumažinti įtampa važiuojant greitkeliais ir mieste .1

„Pagerinus geriausios klasės„ Fiesta “vairavimo efektyvumą naudojant„ EcoBoost Hybrid “sistemą, klientai turės dar daugiau energijos ir rečiau lankysis degalinėse“, – teigė „Ford of Europe“ rinkodaros, pardavimo ir aptarnavimo viceprezidentas Roelantas de Waardas. – „Fiesta EcoBoost Hybrid“ leis daugiau „Ford“ vairuotojų nei bet kada anksčiau patirti elektrinės pavaros pranašumus.

„Ford“ įsipareigojo pasiūlyti kiekvienos Europoje pristatomos keleivinės transporto priemonės elektrifikuotą versiją, taigi iki kitų metų pabaigos padidins Europos elektrifikuotų transporto priemonių asortimentą iki 18 modelių.

Tradiciniai „Fiesta“ jėgos agregatai buvo patobulinti dėl naujos kartos 1,0 litro „EcoBoost“ benzininio variklio ir sujungus su septynių greičių dvigubos sankabos automatine transmisija, siekiant mažesnių degalų sąnaudų ir išmetamo CO2 kiekio.

Be to, „Fiesta“ dabar yra geriau prijungtas, nes standartiškai įmontuotas „FordPass Connect“ modemas suteikia „FordPass“ mobiliojoje programoje daugybę funkcijų, kurios palengvins automobilio naudojimą ir suteiks savininkui didesnį pasitenkinimą.3

Į įvairų „Ford Fiesta“ modelių asortimentą įeina stilingos „Fiesta Trend“ ir „Fiesta Titanium“ versijos, visureigių įkvėptas „Fiesta Active“ krosoveris, sportinė „Fiesta ST-Line“ ir išskirtinė „Fiesta Vignale“ trijų ir penkių durų kėbulo versija skirtingoms versijoms. . 2019 metais „Ford“ Europoje pardavė 227 100 „Fiesta“ modelių.

Taupomos hibridinės „EcoBoost“ sistemos

„Fiesta“ vairuotojai dabar gali naudotis pažangiąja „EcoBoost Hybrid“ hibridine sistema, pirmą kartą pristatyta 2019 metų pabaigoje prekės ženklo keleiviniame automobilyje, naujajame „Ford Puma“ krosoveryje.

„Fiesta EcoBoost Hybrid“ modeliai siūlomi dviem 125 AG ir 155 AG galios variantais. Standartinį kintamosios srovės generatorių pakeitė starteris / generatorius (BISG), varomas diržu, kuris leidžia atgauti energiją greičio mažinimo ir riedėjimo greičio mažinimo metu, naudojant jį įkrauti oru aušinamų ličio jonų akumuliatorių, kurių vardinė įtampa yra 48, rinkinį. V.

BISG taip pat veikia kaip elektrinis variklis, sklandžiai bendradarbiaujantis su trijų cilindrų degimo agregatu, turinčiu mažus vidinius trinties nuostolius, naudojančią kaupiamą energiją sukimo momentui sustiprinti įprasto važiavimo ir pagreičio metu, taip pat transporto priemonės elektrinei energijai tiekti.

Intelektuali savireguliacinė minkšta hibridinė sistema nuolatos stebi, kaip naudojama transporto priemonė, kad nustatytų, kada ir kaip intensyviai krauti akumuliatorių. Tai leidžia gauti apčiuopiamos naudos ir panaudoti akumuliatoriuje sukauptą energiją pagal vieną iš dviejų veiksmų planų:

  • Sukimo momento keitimas naudojant BISG elektrinį variklį, kai sistema sukuria iki 24 Nm sukimo momentą, sumažindama benzino variklio apkrovą. Dėl to sumažėja išmetamo CO2 kiekis nuo 91 g / km NEDC (112 g / km WLTP), o degalų sutaupoma nuo 4,0 l / 100 km NEDC (nuo 5,0 l / 100 km WLTP) Dėl sukimo momento pakeitimo, 125 AG „EcoBoost Hybrid“ sistema suteikia 5% mažesnes degalų sąnaudas, palyginti su tradiciniu 1,0 litro „EcoBoost“ benzininiu varikliu, turinčiu tokią pat galią (NEDC), ir iki 10% miesto eisme, tai patvirtina „Ford“ bandymų duomenys,
  • Papildydami sukimo momentą, naudodami BISG elektrinį variklį, padidinkite bendrą sistemoje esantį sukimo momentą 20 Nm virš lygio, kurį pasiekia vien benzino variklis, esant pilnai apkrovai, ir sukuriate 240 Nm sukimo momentą 155 AG varikliui ir 50 proc. didesnis mažesnis sukimo momento apyvartos diapazonas.

 

BISG taip pat leido „Ford“ inžinieriams sumažinti „1.0-EcoBoost“ variklio suspaudimo laipsnį ir naudoti didesnį turbokompresorių, kurį jie nusprendė apriboti lėtesnio reagavimo į akceleratoriaus pedalą padariniais. Tai buvo įmanoma dėl papildomo sukimo momento, kuris taip pat padidino variklio ir turbokompresoriaus greitį.

Galingesnė BISG taip pat leidžia naudoti „Auto Start-Stop“ sistemą „Fiesta EcoBoost Hybrid“ modelyje, kad išplėstų vairavimo scenarijus, kuriuose ji veikia. Tai taip pat leidžia sutaupyti dar daugiau degalų, net važiuojant iki sustojimo, kai greitis mažesnis nei 25 km / h, net kai transporto priemonė yra pavaroje, kai sankabos pedalas yra nuspaustas.

Tiek „Fiesta EcoBoost Hybrid“, tiek versijos su tradiciniais benzininiais varikliais – su 95 AG ir 125 AG – po gaubtu dirba naujausios kartos apdovanotas 1,0 litro „EcoBoost“ variklis su cilindrų išjungimo sistema.

Sistema padidina ekonomiškumą, automatiškai sustabdydama degalų tiekimą ir vieno iš variklio cilindrų vožtuvų veikimą tokiomis sąlygomis, kai nereikia viso poslinkio, pavyzdžiui, važiuojant į priekį ar važiuojant mažu energijos poreikiu. Vieną iš cilindrų galima išjungti arba paleisti iš naujo per 14 milisekundžių, t. Y. 20 kartų greičiau nei mirkčiojantis akis, nesukeliant jokių kompromisų dėl eksploatacinių savybių ar variklio kultūros.

„EcoBoost“ 1 litro benzininis variklis, turintis 125 AG, yra su nauja septynių greičių, dvigubos sankabos, automatine transmisija, siūlančia sklandžią pavarų perjungimą, efektyviai padidinančią vairavimo komfortą ir taupančią degalus iki 15%, palyginti su anksčiau sumontuota 100 arklio galių jėga. „EcoBoost 1“ variklis, 0 litrų, perduodamas galią per šešių greičių automatinę pavarų dėžę (NEDC), nepaisant 25% padidintos galios. – Vairuotojams, planuojantiems didelę ridą, vis dar siūlomas TDCi dyzelinis variklis su 1,5 litro darbinio tūrio ir 85 AG.

Pažangi ir prijungta „Fiesta“

„Fiesta“ įdiegtos sistemos užtikrina keliones patogesnėje, atpalaiduojančioje aplinkoje su galimybe palaikyti nuolatinį ryšį su pasauliu, taip pat be rūpesčių mieste, dažnai stabdant automobilį ir važiuojant užmiestyje.

„Adaptive Cruise Control“ (ACC) praturtinta „Stop & Go“ sistema ir greičio atpažinimo ženklų atpažinimo sistema leidžia išlaikyti saugų atstumą nuo priekyje esančių transporto priemonių. Sistema taip pat padeda sumažinti stresą ilgų kelionių metu, pritaikydama transporto priemonės greitį prie tam tikroje vietoje galiojančių apribojimų, stebėdama kelio ženklus, pastatytus ant kelio ir virš kelio.

„Stop & Go“ – galimi modeliai su septynių greičių dvigubos sankabos automatine transmisija – leidžia ACC sistemai visiškai sustabdyti transporto priemonę, kuriai reikia sustoti ir užvesti, ir automatiškai judėti už ankstesnio automobilio, jei sustojimo laikas buvo mažiau nei 3 sekundes. Jei sustojimo laikas viršija 3 sekundes, vairuotojas gali paspausti vairo mygtuką arba švelniai paspausti akceleratoriaus pedalą, kad galėtų pradėti važiuoti.

Standartinis standartinis „FordPass Connect“ modemas, leidžiantis klientams nuotoliniu būdu valdyti pasirinktas transporto priemonės funkcijas iš bet kurios vietos, naudojant mobilųjį įrenginį ir „FordPass“ programą. Dėl navigacijos sistemos atnaujinimų realiuoju laiku, be to, kad jis padeda planuoti greitesnes ir mažiau streso reikalaujančias keliones, sistema siūlo nuotolinį durų užraktų užrakinimą ir atrakinimą, taip pat nuotolinį variklio užvedimą4 versijose su septynių greičių automatine pavarų dėže, taip pat transporto priemonės buvimo vietą, transporto priemonės būklę, kuri informuoja apie degalų kiekį bake, signalizacijos sistemos būklę, būtinybę keisti tepalą ir kt.

Dėl naujos vartotojo sąsajos su didesniais mygtukais, rodomais 8 colių jutikliniame ekrane, taip pat patobulinta komunikacijos ir pramogų sistema „SYNC 35“, padidinanti intuityvumą ir lengvą naudojimą. Sistema suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto ™“ ir nereikalauja papildomų mokesčių. Taip pat siūlomas naujas indukcinis įkroviklis, kuris keleiviams padeda įkrauti išmaniuosius telefonus keliaujant.

Daugiau naujienų apie „Fiesta“ versiją:

  • „Fiesta Active“ ir „ST-Line“ versijose aktyviame parkavimo asistente (APA) nustatyta statmena stovėjimo funkcija, leidžianti lengviau pastatyti automobilį nenaudojant jų rankų lygiagrečiai su kitais automobiliais,
  • Įspėjimo sistema šoniniame kelyje esančioms transporto priemonėms su aktyvia stabdymo pagalba – perspėja vairuotojus, važiuojančius automobiliu iš stovėjimo vietos, apie automobilius, artėjančius prie jo ir galinčius dalyvauti susidūrimo trasoje. Sistema gali pritaikyti stabdžius, kad būtų išvengta susidūrimo padarinių ar sušvelninti jų, jei vairuotojas nereaguoja į ankstesnius įspėjimus,
  • Nauji „Fiesta Active“ versijos sportiniai ir bekelės režimai – be esamų įprastų, ekologiškų ir slidžių paviršių – padeda vairuotojams visapusiškai naudotis „Fiesta“ vairavimo malonumais ir išlaikyti automobilio dinamiką ant minkšto ir laisvo paviršiaus,
  • Pasirenkamas „B&O premium“ garso sistemos žemų dažnių garsiakalbis buvo perkeltas į rato arką, o tai padidino bagažinės plotą ir leido versijoms su „B&O“ sistema į bagažinę įdėti atsarginį ratą.

– „Fiesta“ dabar teikia daugiau malonumo nei bet kada anksčiau. Naudodami „FordPass Connect“ galite jį uždaryti ir atidaryti, rasti stovėjimo aikštelėje, patikrinti paskutinę kelionę ir įsitikinti, ar turite pakankamai degalų važiuoti – visa tai yra jūsų rankose, todėl visada esate pasiruošęs eiti, “- sakė Roelantas de Waardas.

Šaltinis: „Ford Polska“