Kur galima rasti VIN numerį?

Kur yra

Numeris VIN turėtų būti ant važiuoklės arba ant kėbulo iš dešinės pusės matomoje vietoje. Transporto priemonės identifikavimas tai vienas iš pirmųjų veiksmų, atliekamų transporto priemonės diagnostinių tyrimų metu ir vaidina labai svarbų vaidmenį.

Galima jį perkaityti tiesiogiai iš transporto priemonės arba iš dokumentų. Lenkijos automobilių registracijos liudijime jis yra įrašytas laukelyje E.

Tuo tarpu transporto priemonėse jį galima rasti skirtingose vietose, priklausomai nuo gamintojo ir nuo automobilio modelio. Senesniuose automobiliuose jį galima buvo rasti identifikacinėse lentelėse arba jis buvo ”prikaltas”, ar įspaustas ant rėmo ar automobilio korpuso. Naujose transporto priemonėse šis numeris dažnai yra matomas ant lipduko, priklijuoto už priekinio stiklo. Jeigu negalime atrasti numerio, tuomet verta yra nusigauti į Techninės apžiūros stotį ir paprašyti pagalbos. Paprasčiausiai būtų pasinaudoti mūsų pagalbine priemone, kurią galima rasti pagrindiniame puslapyje. Žinoma, jeigu ieškome naujo automobilio, tuomet reklamuotojas įrašo tokį numerį automobilio pardavimo skelbime ir tokiu būdu leidžia mums patikrinti transporto priemonę.

Prieš perkant automobilį verta patikrinti transporto priemonės istoriją pagal VIN.

VIN dekodavimas: