• „Ford“ pristato „EcoBoost Hybrid“ pavarų sistemą „Focus“; 48 voltų minkšta hibridinė ir cilindrų dezaktyvavimo sistema pagerina degalų ekonomiją ir našumą.
  • Pritaikomas skaitmeninis ekranas 12,3 colio laikrodžio skydelyje, taip pat ankstyvo įspėjimo apie pavojų keliuose sistema metų pabaigoje padidins komfortą ir sumažins vairuotojo įtampą vairuojant.
  • Nauja „Focus Connected“ versija, papildanti įvairių versijų asortimentą – sportinį „Focus ST-Line“, stilingą „Focus Titanium“, įkvėptą „Focus SUV“ segmento ir prabangų „Focus Vignale“.

WARSAW, 2020 m. Birželio 24 d. – „Ford“ Europos rinkai pristatė patobulintą „Focus“ su ekonomiška, elektrifikuota „EcoBoost Hybrid“ pavarų sistema.

Pažangusis 48 voltų minkštojo hibrido montavimas, veikiantis kartu su 1,0 litro „EcoBoost“ įrenginiu, suteikia 155 AG didžiausią galią esant 93 g / km CO2 (NEDC).

Tai reiškia, kad palyginti su panašiu jėgos agregatu – 150 arklio galių 1,5 l „EcoBoost“ benzininiu varikliu su šešių greičių mechanine transmisija (NEDC) – 17% pagerėjo degalų ekonomija .1

Naujoji elektrifikuota pavaros sistema nėra visi pokyčiai. Patobulintas „Focus“ taip pat suteikia didesnį patogumą, įskaitant naują skaitmeninį ekraną, tinkinamą 12,3 colio laikrodžio skydelyje, taip pat naujas jungiamumo funkcijas, kurios „FordPass Connect“ standarto savininkams padarys didesnį savininkų pasitenkinimo šaltinį. Tai apims išankstinio perspėjimo apie eismo pavojus sistemą, prieinamą metų pabaigoje.2

Naujoje standartinės „Focus Connected“ įrangos versijoje yra įranga, puikiai atitinkanti verslo ir privačių vairuotojų poreikius, įskaitant indukcinį įkroviklį išmaniesiems telefonams ir navigaciją balsu suaktyvinamai „SYNC 3“ sistemai su 8 colių jutikliniu ekranu3.

„Focus“ ir toliau bus siūlomas kaip penkerių durų hečbekas, universalas, o pasirinktose rinkose su keturių durų kėbulu – gausus pasirinkimas – įskaitant stilingąją „Focus Titanium“ versiją, kaip visureigio įkvėptą „Focus Active“ krosoverį. segmentų stilius, taip pat sportiškas „Focus ST-Line“ ir išskirtinis „Focus Vignale“. „EcoBoost“ hibridiniai jėgos agregatai yra įvairių variantų ir kėbulų.

„Mūsų elektra varomi varikliai buvo sukurti ne tik siekiant sutaupyti pinigų ir sumažinti degalų sąnaudas, bet ir padidinti pasitenkinimą vairuojant mūsų transporto priemones“, – teigė Roelantas de Waardas, „Ford of Europe“ rinkodaros, pardavimo ir paslaugų viceprezidentas. – „Focus EcoBoost Hybrid“ sėkmingai derina elektrinę ir dujinę pavarą, užtikrinant ekonomiškumą ir aukštą našumą, kas atrodytų prieš kelerius metus.

„Focus“ jungiasi su keleivinėmis „Puma“, „Kuga“ ir „Fiesta“, taip pat su „Ford Transit“ ir „Transit Custom“ pristatymo transporto priemonėmis, kuriose mes jau naudojome minkštas hibridines sistemas, kad sumažintume degalų sąnaudas. „Ford“ įsipareigojo pasiūlyti kiekvienos Europoje pristatomos keleivinės transporto priemonės elektrifikuotą versiją, todėl iki kitų metų pabaigos padidins Europos elektrifikuotų transporto priemonių asortimentą iki 18 modelių, kurių kiekvienas gaus vieną iš šių jėgos pavarų versijų: minkšta hibridinis, pilnas hibridas, hibridas su išoriniu įkrovimu arba visa elektra varoma pavara su baterijos valdymu.

„EcoBoost Hybrid“ taupymas

1,0 litro „EcoBoost Hybrid“ hibridinės pavaros sistema, turinti 155 AG, suteikia daugiau nei dvigubai efektyvesnį 2.0 AG 145 AG benzininį variklį, įmontuotą „Focus“ vos prieš 10 metų, o degalų sąnaudos sumažėjo net 45 procentais. (NEDC).

„Focus EcoBoost Hybrid“ modelyje, kurį galima įsigyti ir 125 AG versijoje, standartinis 1,0 litro „EcoBoost“ kintamosios srovės generatorius buvo pakeistas integruotu starterio / generatoriaus (BISG) varomu diržu, kuris kaupia lėtėjimo metu sugeneruotą energiją, o tada sistema ją naudoja. įkrauti oru aušinamų ličio jonų akumuliatorių, kurių vardinė įtampa yra 48 V, rinkinį.

48 voltų akumuliatoriaus padėjimas po „Focus“ priekinėmis sėdynėmis leido integruoti minkštos hibridinės pavaros sistemą neprarandant krovinio ar keleivio vietos.

BISG taip pat veikia kaip elektrinis variklis, sklandžiai bendradarbiaujantis su trijų cilindrų degimo agregatu, turinčiu mažus vidinius trinties nuostolius, naudojančią kaupiamą energiją sukimo momentui sustiprinti įprasto važiavimo ir pagreičio metu, taip pat transporto priemonės elektrinei energijai tiekti.

Intelektuali savireguliacinė minkšta hibridinė sistema nuolatos stebi, kaip naudojama transporto priemonė, kad nustatytų, kada ir kaip intensyviai krauti akumuliatorių. Tai leidžia gauti apčiuopiamos naudos ir panaudoti akumuliatoriuje sukauptą energiją pagal vieną iš dviejų veiksmų planų:

  • Sukimo momento keitimas naudojant BISG elektrinį variklį, kurio metu sistema sukuria iki 24 Nm sukimo momentą, sumažindama benzino variklio apkrovą ir prisidėdama prie išmetamo CO2 kiekio iš 93 g / km NEDC cikle (115 g / km WLTP) ir degalų sąnaudų. nuo 4,1 l / 100 km NEDC cikle (nuo 5,1 l / 100 km WLTP),
  • Papildydami sukimo momentą, naudodami BISG elektrinį variklį, padidinkite bendrą sistemoje esantį sukimo momentą 20 Nm virš lygio, kurį pasiekia vien benzino variklis, esant pilnai apkrovai, ir sukurkite 50 procentų didesnį sukimo momentą žemesniame sukimosi diapazone. Rezultatas – padidėjusi dinamika.

BISG taip pat leido „Ford“ inžinieriams sumažinti 1,0 – „EcoBoost“ variklio suspaudimo laipsnį ir naudoti didesnį turbokompresorių, kurį jie nusprendė apriboti lėtesnio reakcijos į akceleratoriaus pedalą padarinius. Tai buvo įmanoma dėl papildomo sukimo momento, kuris taip pat padidino variklio ir turbokompresoriaus greitį.

Galingesnis „Focus EcoBoost Hybrid“ BISG variklis leidžia naudoti „Auto Start-Stop“ sistemą dažnesnėse situacijose, o tai leidžia sutaupyti papildomai. „BISG“ gali paleisti variklį per 350 milisekundžių, „Stop-in-Gear“ funkcija taip pat gali išjungti variklį, kai jis sustos iki stovėjimo, net kai transporto priemonė yra pavaroje su nuspaustu sankabos pedalu ir leidžia variklį įjungti. pagal vieną iš trijų anksčiau pasirinktų nustatymų: 15 km / h, 20 km / h arba 25 km / h.

Be to, „FOCUS EcoBoost Hybrid“ pavarų sistemose naudojama cilindrų dezaktyvavimo sistema, kuri ir toliau dirba su 1,0 ir 1,5 litro „EcoBoost“ benzininiais varikliais.

Ekonomiškai efektyvi cilindrų dezaktyvavimo sistema gali automatiškai išjungti vieną iš variklio cilindrų, kai nereikia viso poslinkio, pavyzdžiui, važiuojant į priekį ar važiuojant mažos galios poreikiais. Vieną iš cilindrų galima išjungti arba paleisti iš naujo per 14 milisekundžių nepakenkiant našumui ar variklio kokybei.

Klientai vis tiek gali rinktis iš dviejų dyzelinių variklių: 1,5 litro „EcoBlue“ variklio ir 2,0 litro „EcoBlue“ variklio, dirbančio su pažangia aštuonių greičių automatine transmisija arba šešių greičių mechanine transmisija.

Nuolatinis kontaktas su pasauliu

Naujos sistemos, įskaitant skaitmeninį ekraną, kurį galima pritaikyti 12,3 colio laikrodžio skydelyje, taip pat ankstyvojo perspėjimo sistema (LHI), pasirodysianti vėliau šiais metais, padaro patobulintą „Focus“ vairavimą lengvesnį nei bet kada anksčiau.

Visiškai pritaikomas 24 bitų skaitmeninis ekranas laikrodžio skydelyje rodo išsamius, labiau intuityvius vaizdus ir piktogramas visomis spalvomis, todėl jie tampa ryškesni, mažiau varginantys akims ir lengviau skaitomi. Rodiklių rinkinys taip pat leidžia vairuotojui suskirstyti informaciją į pateiktą informaciją pagal savo pasirinkimą.

Skaitmeninis ekranas, pritaikomas 12,3 colio laikrodžio skydelyje, pasiekiamas „Focus EcoBoost Hybrid“, išsiskiria skirtinga, permatoma grafika, informuojančia vairuotoją apie elektros energijos suvartojimo būklę. Vairuotojai gali išanalizuoti, kiek elektros energijos buvo pagaminta įdiegiant minkštą hibridą, ir stebėti jo perkėlimą į akumuliatorių ar naudoti varomąją sistemą, kad sumažintų degalų sąnaudas ar pagerintų eksploatacines savybes.

Viršutiniams ekrano kraštams, pagamintiems naudojant laisvo formavimo technologiją, iš pradžių sukurtą optinių lęšių gamybai, buvo suteikta forma, kuri visą modulį sklandžiai įtraukė į prietaisų skydelį. Skydelyje yra į ekraną įmontuotos grandinės, kurios leido dizaineriams suteikti jai tokias formas, kurios peržengtų tradicinę stačiakampio formą.

„FordPass Connect“ modemas leis „Focus“ vairuotojams pirmą kartą naudotis turima ankstyvojo perspėjimo sistema. Sistema gali suteikti informacijos apie pavojų kelyje, net jei pavojus yra už kampo arba priešais važiuojančias transporto priemones, o vairuotojas to dar nemato.

Žinios apie vietines grėsmes siunčiamos neatsižvelgiant į informaciją iš palydovinės navigacijos sistemos, jas pateikia vietos valdžios institucijos ir transporto priemonės, sujungtos su duomenų debesimi.

Dėl šios priežasties vairuotojas informuojamas apie tokius sunkumus kaip kelio darbai, avarinis kitos transporto priemonės sustojimas, gyvūnų, pėsčiųjų ar kitų kliūčių buvimas kelyje ir net apie pavojingas vairavimo sąlygas. Dažnai vairuotojas gauna šiuos įspėjamuosius pranešimus dar prieš jiems matant.

– Ankstyvojo perspėjimo sistemą nuo keliuose kylančių pavojų išskiria tai, kad sujungti automobiliai yra „daiktų interneto“ elementai. „Sistema nepriklauso nuo trečiųjų šalių programų“, – teigė „Ford of Europe“ generalinis direktorius dizaineris Joergas Beyeris. – Tai reikšmingas žingsnis į priekį. Įspėjimai yra išsamūs, tikslūs ir pritaikyti jūsų situacijai, taip pagerinant jūsų kelionę.

„FordPass Connect“ suteikia klientams galimybę nuotoliniu būdu valdyti pasirinktas transporto priemonės funkcijas iš bet kurios vietos, naudojant mobilųjį įrenginį ir „FordPass“ programą. Dėl to, kad navigacijos sistema atnaujina eismą realiuoju laiku, be to, tai padeda vairuotojams planuoti greitesnes ir mažiau streso reikalaujančias keliones, ji siūlo nuotolinį: durų užrakinimą ir atrakinimą, nuotolinį „Focus“ modelių startą4 su aštuonių greičių automatine transmisija, taip pat galite perskaityti transporto priemonės buvimo vieta ir būklė, patikrinkite degalų lygį, aliarmo būklę, slėgį padangose, alyvos keitimo ridą ir kitus parametrus.

Kliento pageidavimai. Naujoviškos sistemos

Skiriasi pagal „Focus“ charakterio versijas, vis tiek tinka individualiems klientų pageidavimams.

Nauja „Focus Connected“ versija siūloma su patobulintu standartinių pagalbos vairuotojui sistemų rinkiniu, sukurtu suteikti automobilio vairuotojui pasitikėjimą už vairo ir padėti jam išlikti susikaupusiam vairuojant. Papildymų sąraše taip pat yra išmaniojo telefono indukcinis įkroviklis, „SYNC 3“ su navigacija, adaptyvi greičio palaikymo sistema, 5 priekiniai ir galiniai stovėjimo jutikliai ir atbulinės eigos kamera.

„Focus ST-Line“ ir „Focus Active“ dabar standartiškai siūlomi su papildoma įranga: dviejų zonų, automatinis, elektroninis oro kondicionierius, savaime tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis, valytuvai su lietaus jutikliu ir beraktė įėjimo sistema. Prie stilistinių priedų pridedamas standartinis didesnis „Focus ST-Line“ versijos stogo spoileris ir „Focus Active X“ standartinis juodas priekinis gaubtas.

Pažangiose vairuotojo pagalbos sistemose, kurias galima įsigyti kaip papildomas parinktis, yra adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija, greičio riboženklio atpažinimas ir centrinės juostos laikymo sistema, 5 pagalba sklandžiame posūkyje ir parkavimo pagalbinė sistema, užtikrinanti visiškai automatizuotus manevrus, įskaitant pavarų pasirinkimą, pagreitį. ir stabdymas stovint, pasiekiamas vienu mygtuko paspaudimu. 5 Įprastinė aktyviojo stabdymo pagalba – tai padeda vairuotojams išvengti avarijų ar palengvinti susidūrimą su transporto priemonėmis, pėstiesiems ir dviratininkams. 5

PASTABA: tik LHD prekiauja