VIN dekodavimas


Ar žinojote, kad vizos informacija apie tam tikrą automobilį yra viename kode? Perkant automobilį, ypač „naudotą“, verta pasitikrinti, kur yra VIN ir kas reiškia, kad esančios raidės ir skaičiai. Diržo putos VIN dekodavimas niezada nebus problema.

Kas yra VIN?

VIN (transporto priemonės identifikavimo numeris) yra ne kas kita, o važiuoklės numeris. Tai yra individualus kiekvienos transporto priemonės numeris, kurį priskyrė gamintojas. Kiekviena automobilio markė turi savo kodavimo sistemą. Kad VIN dekodavimas vyktų be jokių problemų, turite žinoti keletą taisyklių, kurias naudoja skirtingi prekės ženklai.

VIN dekodavimas. Iš ko susideda skaičius?

VIN numerį sudaro 17 simbolių, susidedančių iš skaičių ir raidžių. Tačiau kode nerasime tokių raidžių kaip I, O, Q, kad jos nesupainiotų su skaičiais 1 ir 0. VIN dekodavimas susideda iš trijų sekcijų:

  • VMI – tai pasaulinis gamybos identifikatorius. Šis kodas susideda iš trijų simbolių ir identifikuoja transporto priemonės gamintoją bei regioną, iš kurio yra transporto priemonė.

  • VDS – tai pagrindinis kodas, identifikuojantis transporto priemonę (transporto priemonės aprašo skyrius) ir sudarytas iš 6 simbolių. Čia galite rasti informacijos apie transporto priemonės tipą, važiuoklę ir konstrukciją.
  • VIS – tai elementas, kuris detaliai išskiria transporto priemonę (transporto priemonės indikatoriaus skyrius). Ją sudaro 8 simboliai. Visame VIS kode yra informacija apie pagaminimo metus, gamybos įmonę ir serijos numerį.

     Norėdami iššifruoti VIN, naudokite toliau pateiktą lauką:

     

    Kur rasti VIN?

    Jei mes jau žinome, kaip atrodo VIN dekodavimas, dabar kyla klausimas, kur ieškoti šio numerio? Pasirodo, kad VIN numeris gali būti skirtingose ​​vietose, priklausomai nuo transporto priemonės modelio. Dažniausiai VIN dedamos vietos yra:

    Kur langas susitinka su brūkšniu vairuotojo pusėje

    Plotas aplink durų skląstį

    Dešinioji rato arka

    Dešinės pusės variklio skyriaus sutvirtinimas

    Grindys šalia dešinės priekinės sėdynės

    Bagažinės grindys dešinėje

     

    Kur langas susitinka su brūkšniu vairuotojo pusėje Plotas aplink durų skląstį Dešinioji rato arka Dešinės pusės variklio skyriaus sutvirtinimas Grindys šalia dešinės priekinės sėdynės Bagažinės grindys dešinėje

    Kur langas susitinka su brūkšniu vairuotojo pusėje

     VIN dekodavimas reiškia ne tik būtinybę ieškoti numerio visoje transporto priemonėje. VIN taip pat yra tokiuose dokumentuose kaip paslaugų knyga ir registracijos pažymėjimas E lauke.

    Sąmoningas klientas – VIN patikrinimas

    Daugelis naudotų automobilių pirkėjų dažnai netiki pardavėjais ir patys patikrina transporto priemonės istoriją. Vidaus reikalų ministerija visiems vairuotojams suteikė galimybę internetu patikrinti transporto priemonės istoriją. Pakanka turėti VIN numerį, registracijos numerį ir pirmosios registracijos datą. Turint šiuos duomenis, bus išsamiai patikrinta transporto priemonės markė, modelis, pagaminimo metai, dabartinė techninė apžiūra ir draudimo rida. Visi šie duomenys tikrai bus naudingi visiems naudotų automobilių pirkėjams. Dėka mūsų svetainės numervin.com VIN dar niekada nebuvo taip lengva iššifruoti. Svetainėje yra išsami automobilių duomenų bazė, kurioje galite lengvai ir lengvai gauti informaciją apie tikslią VIN vietą transporto priemonėje. Patys įsitikinkite, kaip tai lengva. VIN yra daugeliui žmonių nesuprantama simbolių ir skaičių eilutė. Tiesą sakant, tai yra kodas, kuriame yra visa informacija apie automobilį. Gera žinoti, kaip atrodo VIN dekodavimas ir kur yra numeris tam tikrame automobilio modelyje.

    Priklausomai nuo markės ir modelio, VIN yra įvairiose vietose. Kai kurie žmonės, ieškantys atsakymo į klausimą, kur yra VIN „Tesloje“, nustemba gavę informaciją, kad dangtelį reikia nuimti nuo slenksčio. Savo ruožtu, daugelyje „Mercedes“, pavyzdžiui, „CL 63 AMG 2010-2018“, norėdami rasti „vin“, turite … įdėti porankį į galinę sėdynę.