VIN dekodavimas

Ar žinote, kad visa informacija apie duotą automobilį yra viename kode? Pirkdami mašiną, ypač naudotą, turėtumėte patikrinti, kur yra VIN ir ką reiškia atskiros raidės ir skaičiai jame. Pas mus VIN iššifravimas niekada nebus problema.

Kas yra VIN?
VIN (transporto priemonės identifikavimo numeris) yra ne kas kita, o važiuoklės numeris. Tai yra individualus gamintojo kiekvienai transporto priemonei suteiktas numeris. Kiekviena automobilių markė turi savo kodavimo sistemą. Norėdami iššifruoti VIN be jokių problemų, turite žinoti keletą taisyklių, taikomų skirtingiems prekės ženklams.

VIN dekodavimas. Iš ko susideda skaičius?
VIN numeris yra 17 simbolių, susidedančių iš skaičių ir raidžių. Tačiau kode nerasime tokių raidžių kaip I, O, Q, kad jos nesuklystų su skaičiais 1 ir 0. VIN dekodavimą sudaro trys skyriai:

  • VMI yra pasaulinis gamybos identifikatorius. Šis kodas susideda iš trijų ženklų ir nurodo transporto priemonės gamintoją ir regioną, iš kurio transporto priemonė yra kilusi.
  • VDS- yra pagrindinis transporto priemonės aprašymo kodas (Transporto priemonės aprašymo skyrius) ir susideda iš 6 ženklų. Yra informacijos apie transporto priemonės tipą, važiuoklę ir konstrukciją.
  • VIS – tai transporto priemonės informacijos skyrius (Transporto priemonės indikatorių skyrius). Jį sudaro 8 ženklai. Visame VIS kode yra informacija apie pagaminimo metus, gamyklą ir serijos numerį.

Kur rasti VIN numerį?
Jei mes jau žinome, kaip atrodo VIN dekodavimas, tada išlieka klausimas, kur ieškoti šio numerio? Pasirodo, kad VIN gali būti kitur, atsižvelgiant į transporto priemonės modelį. Dažniausiai pasitaiko VIN numeriai:

  • Vieta, kur priekinis stiklas liečiasi su vairuotojo pusės prietaisų skydeliu
  • Aplink durų skląstį
  • Dešiniojo rato arka
  • Dešinės pusės variklio skyriaus sutvirtinimas
  • Grindys dešinėje priekinės sėdynės vietoje
  • Bagažinės grindys dešinėje

Dekoduojant VIN, reikia ne tik ieškoti visos transporto priemonės numerio. VIN taip pat randamas tokiuose dokumentuose kaip paslaugų knyga ir registracijos dokumentas E lauke.

Sąmoningas klientas
Daugelis naudotų automobilių pirkėjų dažnai netiki prekybininkais ir patys tikrina transporto priemonės istoriją. Vidaus reikalų ministerija leido visiems vairuotojams internetu patikrinti transporto priemonės istoriją. Viskas, ko jums reikia, yra VIN numeris, registracijos numeris ir pirmosios registracijos data. Remiantis šiais duomenimis, bus patikrinta transporto priemonės markė, modelis, pagaminimo metai, dabartinė techninė apžiūra ir draudimo rida. Visi šie duomenys tikrai bus naudingi visiems naudotų automobilių pirkėjams.

kur-yra-vin.com
kur-yra-vin.com dėka VIN iššifruoti dar nebuvo taip lengva. Svetainėje yra gausi automobilių duomenų bazė, kurioje galite lengvai ir lengvai gauti informacijos apie tikslią VIN vietą transporto priemonėje. Pažiūrėkite patys, kaip tai lengva.

VIN numeris daugeliui žmonių yra nesuprantama simbolių ir skaičių eilutė. Tiesą sakant, tai yra kodas, kuriame yra visa informacija apie automobilį. Verta žinoti, kaip atrodo VIN dekodavimas ir kur yra nurodyto automobilio modelio numeris

VIN dekodavimas: