„Volvo“ yra prekės ženklas, susijęs su saugumu ir patikimumu. „Vizija 2020“ neseniai paskelbta, strategija, pagal kurią niekas nebus nužudytas ar rimtai sužeistas iki 2020 m.

„Vizija 2020“

Plane numatoma, kad „Volvo“ daugiausia dėmesio skirs ne tik saugumo sistemoms, bet ir vairuotojų elgesiui. Švedijoje atlikti tyrimai rodo, kad viena iš pagrindinių nelaimingų atsitikimų priežasčių yra per didelis greitis. Paaiškėjo, kad JAV net 25% nelaimingų atsitikimų 2017 m. Sukėlė pernelyg didelį greitį. „Volvo“ apie tai žino ir nuo 2020 m. Visi automobiliai, išeinantys iš gamyklos, bus 180 km / h.

Kodėl 180 km / h?

Tokios sistemos įdiegimas visiškai atitinka ES projekto charakteristikų nustatymo sistemos ir greičio reguliavimo sistemą.

„Volvo“ prezidentas ir generalinis direktorius Hakanas Samuelsonas sakė:

„Volvo “yra lyderis saugos srityje, mes visada buvome ir visada būsime. Iš mūsų tyrimų žinome, kad yra probleminių sričių sprendžiant sunkius sužalojimus ir mirtis mūsų automobiliuose, ir nors greičio apribojimas nėra išgydymas, verta, jei galime išsaugoti vieną gyvenimą.

Paaiškėjo, kad greičio ribotuvas, inter alia, reiškia saugos sistemas. Dauguma sprendimų tinkamai veikia iki 160-200 km / h. Didesniu greičiu vairuotojas jau yra vienas.

Pagrįsdama savo idėją, „Volvo“ įspėja apie atgrasymą. Ivarsson paaiškina:

Kaip žmonės, mes suprantame, kaip kyla gyvatės, vorai ir aukščiai. Greičiu, ne tiek daug. Žmonės dažnai važiuoja per greitai, esant tam tikroms eismo sąlygoms, o greičio reguliavimas yra prastas, palyginti su eismo sąlygomis ir vairuotojo galimybėmis. Turime remti geresnį elgesį ir padėti žmonėms suprasti ir suprasti, kad per didelis greitis yra pavojingas. “

Šaltinis: wokolmotoryzacji.blogspot.com, „Volvo“