„BMW VIN“ yra unikalus kodas, identifikuojantis kiekvieną BMW transporto priemonę pasaulyje. Dėl šios priežasties jis gali būti naudojamas norint sužinoti išsamią informaciją apie transporto priemonę. Šie duomenys gali pasirodyti ypač naudingi perkant naudotus automobilius. Patikrinę VIN BMW pažymėsite, kad automobilis nebuvo pavogtas, apgadintas ar modifikuotas. Taigi, kur rasti BMW VIN ir kaip jį iššifruoti? Mes patariame.

BMW – VIN numerio dekodavimas

Iššifravus VIN BMW, be kita ko, galima patikrinti, ar dabartinę automobilio įrangą transporto priemonėje iš pradžių įdiegė gamintojas. Be bendrų automobilio parametrų, tokių kaip dažų spalva ar serija, VIN patikrinimas BMW taip pat leidžia jums perskaityti svarbią informaciją apie transporto priemonės istoriją. Tai ypač naudinga, jei kas nors nori įsigyti BMW iš užsienio, nes dekodavus važiuoklės numerį bus pateikta pagrindinė informacija apie automobilį. Bet kokie dabartiniai pardavėjo pateiktų duomenų ir BMW VIN kodo neatitikimai gali reikšti, kad siūloma transporto priemonė anksčiau patyrė avariją arba buvo pavogta.

BMW – kur rasti VIN?

Kartais sunku rasti VIN ant BMW. Ypač tai, kad gamintojai ne visada įdės kodą akivaizdžiose vietose. Daug kas priklauso nuo konkretaus BMW modelio ir jo metų. Taigi, kur galite rasti BMW 118 VIN? 2007–2011 m. VIN numeris buvo uždėtas ant nuolatinio elemento, esančio dešinėje šoninėje armatūroje, šalia dešinės amortizatoriaus sėdynės. Bet jau BMW 120, kuris buvo pagamintas 2011-2016 m., VIN numeris yra dešiniajame šone už dešinio rato. Savo ruožtu „BMW 125 VIN“ buvo išdėstytas dviejose vietose. Tačiau jaunų vairuotojų pamėgtame „BMW 316“ važiuoklės numeris yra dešinės pusės armatūroje. Surasti VIN numerį, neatsižvelgiant į tai, ar tai BMW 318, BMW 320, BMW 330, BMW 518, BMW 520, 530, 635, 730 ar BMW X5, ar BMW X6, gali prireikti daug laiko, tačiau verta patikrinti važiuoklės numerį ant antspauduoto nuolatinio elemento. Bet koks klastojimas užantspauduotame VIN gali reikšti, kad gali būti paslėptų transporto priemonės problemų.

 BMW – VIN patikrinimas

BMW VIN dekodavimas leidžia perskaityti svarbią informaciją apie automobilį. Tai daugiausia dėl to, kad transporto priemonės istorijos ataskaitoje gali būti duomenys apie odometro rodmenis, galimą vagystę, apgadinimus ar įrangą. Šie parametrai vaidina svarbų vaidmenį perkant automobilį, ypač jei BMW šalyje bus registruojamas pirmą kartą. Taigi, kaip patikrinti BMW VIN? Tiesiog užpildykite žemiau esančią formą ir naudokite nemokamą arba mokamą BMW transporto priemonių istorijos ataskaitos versiją. Atminkite, kad visos transporto priemonės istorijos ataskaitos kaina yra maža, palyginti su kaina, kurią galime sumokėti už nelegaliai į šalį įvažiavusį automobilį.