„Chevrolet VIN“ yra individualus 17 raidžių ir skaitmenų kodas, kuriuo galite sužinoti daug svarbios informacijos apie transporto priemonę. Svarbu tai, kad VIN numeriai automobiliuose nėra vienodi, o tai reiškia, kad „Chevrolet“ VIN dekodavimas gali būti naudingas ieškant svarbios informacijos apie jūsų turimą ar norimą įsigyti automobilį. Įsigijus naudotą „Chevrolet“ transporto priemonę, gali kilti tam tikra rizika, tačiau VIN dekoderis atskleis išsamią transporto priemonės istoriją. Taigi, kaip rasti „VIN“ „Chevrolet“ ir jį iššifruoti? Skaitykite mūsų straipsnyje.

 

Chevrolet – VIN numerio dekodavimas

„Chevrolet“ važiuoklės numerio dekodavimas ypač rekomenduojamas žmonėms, planuojantiems įsigyti automobilį. „Chevrolet“ identifikavimo numeris padeda nustatyti detales, tokias kaip gamybos šalis, modelio metai, pavaros tipas ir apdailos parinktys. Tačiau patikrinus važiuoklės numerį, visų pirma, galima ieškoti pavogtų transporto priemonių duomenų bazėje ir perskaityti visą jos istoriją, pavyzdžiui, avarijų ar savininkų skaičių. Kaip matote, iššifravę VIN „Chevrolet“ galite perskaityti svarbią informaciją apie transporto priemonę, taigi galite patikrinti duomenis, kuriuos pateikė, pavyzdžiui, pardavėjas. Jei norite sužinoti, ar jus dominantis „Chevrolet“ nėra atsitiktinis, iššifruokite VIN naudodami žemiau esančią formą.

Chevrolet – kur rasti VIN?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti prieš patikrinant VIN, yra patikrinti jo vietą automobilyje ir palyginti jį su VIN jūsų dokumentuose. Iš pirmo žvilgsnio galite pastebėti tam tikrus trukdžius važiuoklės numeriui, užantspauduotam ant nuolatinio elemento. Tačiau rasti VIN ant „Chevrolet“ gali užtrukti. Taigi, jei jums įdomu, kur yra „Chevrolet Spark“ VIN, 2010–2012 m. Jis buvo uždėtas ant fiksuoto elemento ant prietaisų skydelio korpuso kairėje pusėje ir kairiajame centriniame stulpelyje. Įdomu tai, kad šiame modelyje VIN taip pat galite rasti ant grindų po galine sofos sėdyne. Savo ruožtu populiarus „Chevrolet Orlando“, pagamintas 2011-2013 m., Turi VIN numerį priešais keleivio sėdynę arba šalia jos. Kita vertus, šiek tiek jaunesniame „Chevrolet Orlando“, pagamintame 2011–2016 m., 17 skaitmenų kodą galima rasti trijose vietose: kairiajame viduriniame stulpelyje, šalia keleivio sėdynės ir kairėje prietaisų skydelio dangčio pusėje. .

VIN vieta „Chevrolet“, neatsižvelgiant į tai, ar turime „Cruze“, ar „Matiz“ modelį, gali būti neaiški, todėl kartais verta naudoti patikrintas priemones, kad negaištumėte laiko ilgoms paieškoms.

Chevrolet – VIN patikrinimas

Prieš perkant gali būti naudinga patikrinti pagrindinius „Chevrolet“ duomenis, kad ir kokį modelį pasirinktumėte. Patikrinę VIN su „Chevrolet“, galėsite patikrinti, ar transporto priemonės duomenys atitinka pardavėjo pateiktus dokumentus ir informaciją. Ypač apie „Chevrolet“ dizainą, remonto galimybes ir ridą. Taigi, kaip patikrinti „Chevrolet“ istoriją? Tai galima padaryti internetu užpildžius žemiau esančią formą. Pagrindinę paslaugos versiją galite gauti nemokamai, o norintieji sužinoti daugiau apie „Chevrolet“, gali naudotis visos transporto priemonės istorijos ataskaita, kuri yra mokama.