Važiuoklės numeris yra 17 simbolių kodas, priskiriamas kiekvienai transporto priemonei ir naudojamas jai identifikuoti. VIN taip pat apima informaciją apie gamintoją, modelio metus ir gamybos vietą. Patikrinkite VIN „Chrysler“ transporto priemonėje yra geras būdas rasti išsamią informaciją apie svarbius transporto priemonės įvykius, tokius kaip savininkai, avarijos ar vagystės. Tačiau norint naudoti „Chrysler“ vindekoderį, pirmiausia turime rasti VIN numerį. Taigi, kur rasti VIN „Chrysler“ ir kaip jį iššifruoti? Mes siūlome straipsnyje.

Chrysler VIN dekodavimas

Dekodavus važiuoklės numerius „Chrysler“, galite patikrinti, ar dabartinę automobilio įrangą iš pradžių įdiegė gamintojas. Be kita ko, galime patikrinti „Chrysler“ parametrus, tokius kaip dažų spalva, apmušalai ir oro pagalvių skaičius. Svarbu tai, kad VIN dekodavimas leidžia patikrinti, ar važiuoklės numeryje yra tikrinamasis skaitmuo. Remdamiesi šiomis žiniomis, galėsite patvirtinti „Chrysler VIN“, kuris įspaustas į tvirtą elementą jūsų tikrinamame automobilyje. Tačiau žmonėms, norintiems įsigyti „Chrysler“ iš antrinės rinkos, turėtų būti įdomiausia, ar automobilis nėra pavogtas. Dekoduodami VIN naudodamiesi žemiau esančia forma, be kita ko, sužinosite, ar norima įsigyti transporto priemonė nėra įtraukta į kelias galimas pavogtų transporto priemonių duomenų bazes.

Chrysler – kur rasti VIN numerį?

Rasti „Chrysler“ važiuoklės numerius dažnai būna problematiška. Priklausomai nuo transporto priemonės modelio, numeriai gali būti antspauduojami labai skirtingose ​​vietose. Jei jums įdomu, kur yra „Chrysler Crossfire“ VIN, 2003–2008 m. Pagamintų modelių gamintojas pastatė VIN ant fiksuoto elemento pertvaros viduryje ir ant prietaisų skydelio korpuso kairėje pusėje. Savo ruožtu „Chrysler Pacifica“, kuris buvo pagamintas 2004–2006 m., VIN numerį turėjo nuolatinis elementas, esantis kairėje prietaisų skydelio korpuso pusėje. 2001–2007 m. Pagamintas populiarus „Chrysler PT Cruiser“ turėjo VIN numerį ant nuolatinio elemento, esančio dešinėje pertvaros pusėje.

Taip pat turėtume prisiminti, kad svarbiausias ir įpareigojantis važiuoklės numeris yra antspauduotas, o ne klijuotas. Ir bet koks VIN numerio klastojimas gali reikšti, kad automobilyje kažkas negerai. Jei jau turime važiuoklės numerį, verta iššifruoti VIN „Chrylser“.

 

VIN patikrinimas „Chrysler“ automobilyje

Patikrinus „Chrysler“ transporto priemonės VIN, neatsižvelgiant į tai, ar tai „Crossfire“, ar „Pacifica“, ar „Cruiser“, garantuojama, kad automobilis sumontuotas gamykloje, nebuvo patekęs į avariją ir nebuvo pavogtas. Kalbant apie automobilius, importuojamus iš užsienio, vindekoderio dėka, galite sužinoti visą automobilių aptarnavimo istoriją, apgadinti ir patikrinti ridą, kuri, kaip rodo patirtis, dažnai keičiama. Važiuoklės numerį galima patikrinti internete, neatsižvelgiant į dienos laiką. Tiesiog užpildykite žemiau esančią formą ir naudokite nemokamą arba mokamą ataskaitos versiją apie tam tikrą „Chrysler“ automobilį. Visos transporto priemonės istorijos ataskaitos kaina yra tikrai maža, palyginti su kaina, kurią galime sumokėti už nelegaliai į šalį įvažiavusį automobilį.