Važiuoklės numeris yra kodas, priskiriamas kiekvienai transporto priemonei ir naudojamas jai identifikuoti. „Citroen VIN“ numeryje pateikiama tokia informacija kaip versija, modelio metai ir gamybos vieta. Todėl „Citroen“ transporto priemonės VIN patikrinimas yra geras būdas sužinoti išsamią informaciją apie visus svarbius įvykius, susijusius su automobiliu, t. Y. Savininkų skaičių, aptarnavimo remontą ar avarijas. Tačiau norėdami iššifruoti VIN, pirmiausia turime jį surasti. Taigi, kur rasti „Citroen“ VIN ir kaip jį iššifruoti? Mes siūlome straipsnyje.

VIN „Citroen“ dekodavimas

„Citroen“ važiuoklės numerių dekodavimas leidžia patikrinti, ar automobilio įrangą iš pradžių įdiegė gamintojas. Be kitų, galime patikrinti tokius automobilio parametrus kaip dažų spalva, apdailos būdas ar oro pagalvių skaičius. Bet kokie neatitikimai gali reikšti, kad automobilis pateko į avariją. Ne visi žino, kad VIN dekodavimas leidžia patikrinti, ar važiuoklės numeryje yra kontrolinis skaitmuo. Vis dėlto žmonėms, norintiems įsigyti „Citroen“ iš antrinės rinkos, turėtų būti įdomiausia, ar automobilis nėra avaringas ir nevogtas. Dekoduodami VIN naudodamiesi žemiau esančia forma, be kita ko, sužinosite, ar norima įsigyti transporto priemonė nėra įtraukta į pavogtų transporto priemonių duomenų bazes.

Citroen – kur rasti VIN numerį?

„Citroen“ važiuoklės numerių paieška gali užtrukti, nes gamintojai VIN suranda skirtingose ​​vietose. Tai priklauso ne tik nuo modelio, bet ir nuo metų. Jei jums įdomu, kur VIN yra „Ctroena C3“, 2002–2005 m. Pagamintuose modeliuose VIN numeris ant nuolatinio elemento yra dešinėje pertvaroje, o VIN plokštė yra kairėje prietaisų skydelio pusėje. būsto. 2005–2009 m. C3 ant VIN numerio pažymėta kairiajame centriniame stulpelyje esančioje plokštelėje, o VIN ant nuolatinio elemento yra dešinėje pertvaroje. Populiarus „Citroen C4“ turi VIN numerį ant fiksuoto elemento kairėje prietaisų skydelio pusėje ir plokštelę kairiajame centriniame stulpelyje. Kita vertus, 2006–2013 m. Modelio „Citroen Grand C4 Picasso“ VIN ant dešiniojo šono sutvirtinimo elemento šalia dešinės amortizatoriaus sėdynės, o VIN plokštė – ant prietaisų skydelio korpuso kairėje pusėje. „Jumper“ pristatymo furgonas automobiliuose, pagamintuose 2006–2011 m., VIN numeris ant nuolatinio elemento dedamas ant grindų šalia keleivio, ant ratų arkos, o VIN plokštė yra kairėje prietaisų skydelio korpuso pusėje. Nepaisant to, ar jus domina „Citroen Jumpy“, „Xsara Picasso“ ar „C5“, verta žinoti, kur yra VIN, kad galėtumėte jį patikrinti naudodamiesi duomenų bazėse esančiu vindekoderiu.

 

Citroen automobilio VIN tikrinimas

Patikrinę VIN ant „Citroen“ transporto priemonės, neatsižvelgdami į mus dominantį modelį, galite patikrinti gamyklos įrangą, gamybos vietą ar odometro būseną. Iš užsienio importuotų automobilių dėka VIN dekoderio dėka galite sužinoti visą automobilių aptarnavimo, nuosavybės ar avarijų istoriją. Patikrinę „VIN“ automobilį „Citroen“ taip pat galite ieškoti pavogtų transporto priemonių duomenų bazėje, kuri gali vaidinti svarbų vaidmenį perkant. Važiuoklės numerį galima patikrinti internete. Tiesiog užpildykite žemiau esančią formą ir naudokite nemokamą arba mokamą ataskaitos versiją apie konkrečią „Citroen“ transporto priemonę. Ir atminkite, kad iš tikrųjų visos transporto priemonės istorijos ataskaitos kaina yra tikrai maža, palyginti su kaina, kurią galime sumokėti už nelegaliai į šalį įvažiavusį automobilį.