Kiekvienas „Dacia“ automobilis turi unikalų identifikavimo kodą, vadinamą VIN. Šiame numeryje yra svarbi informacija apie automobilį, tokia kaip įranga, modelio metai, variklio tipas ir versija. Jei kas nors nori nusipirkti automobilį iš antrinės rinkos, VIN iškodavimas „Dacia“ gali būti geras būdas patikrinti, ar automobilis nebuvo įvykęs avarijoje, nebuvo pavogtas ar neteisėtai modifikuotas. Taigi, kur rasti „Dacia“ VIN ir kaip jį iššifruoti? Mes siūlome toliau.

Dacia – VIN numerio dekodavimas

Dekodavus VIN automobilyje „Dacia“, galite susipažinti su išsamia informacija apie automobilį, nes kiekviename VIN yra daug svarbių, individualių duomenų apie transporto priemonę. Be bendrų „Dacia“ specifikacijų, tokių kaip modelio metai, įranga ir gamybos šalis, VIN dekoderis pateikia pagrindinę informaciją, kuri gali būti ypač naudinga tikrinant prieš įsigyjant. Ypač jei į šalį buvo atvežta „Dacia“. Iššifravus VIN numerį, galite patikrinti, kokią įrangą iš pradžių turėjo „Dacia“, dažų spalvą, apmušalų tipą ir oro pagalvių skaičių. Bet kokie neatitikimai faktinei padėčiai gali rodyti prielaidą, kad priešingai gamintojo išvadoms transporto priemonė praeityje galėjo patirti avariją ar modifikacijas.

Dacia – kur rasti VIN?

Ne visada lengva rasti „Vac“ numerį „Dacia“ automobilyje. Juolab, kad gamintojai ne visada įdeda kodą į tipiškas vietas, ir tai priklauso ne tik nuo modelio, bet ir nuo metų. Taigi, kur rasti DIN „Dacia Duster“? 2010–2013 m. VIN numeris buvo uždėtas ant nuolatinio elemento dešinėje šoninėje armatūroje, šalia dešinės amortizatoriaus sėdynės, VIN plokštė taip pat yra dešiniajame viduriniame stulpelyje, panašiai kaip 2013–2014 m. -2016 VIN numeris ant nuolatinio elemento yra dešiniajame centriniame stulpelyje ir dešinėje priekinėje pertvaroje.

Verta prisiminti, kad pats tikriausias yra važiuoklės numeris, kuris antspauduojamas ant fiksuoto elemento, o ne ant klijuoto. Bet koks klastojimas užantspauduotame VIN gali reikšti, kad gali kilti problemų dėl transporto priemonės.

Dacia – VIN patikrinimas

Kaip jau minėjome, VIN kode yra daug svarbių duomenų apie automobilį. Todėl, iššifravus identifikacinį numerį „Dacia“, galite pamatyti svarbią informaciją apie automobilį. Transporto priemonės istorijos ataskaitoje gali būti informacija apie odometro rodmenis, galimas vagystes, remontą ar įrangą. Šie aspektai vaidina reikšmingą vaidmenį perkant automobilį, ypač jei „Dacia“ buvo atvežtas iš užsienio. Taigi, kaip patikrinti „Dacia“ VIN? Tiesiog užpildykite žemiau esančią formą ir naudokite nemokamą arba mokamą ataskaitos versiją konkrečiai „Dacia“ transporto priemonei. Taip pat verta atsiminti, kad visos transporto priemonės istorijos ataskaitos kaina yra maža, palyginti su kaina, kurią galite sumokėti už anksčiau sugadintą ar pavogtą automobilį.