Važiuoklės numeris yra individualus 17 simbolių kodas, kuris, inter alia, identifikuoja transporto priemonę. VIN numeryje taip pat yra svarbių duomenų apie gamintoją, modelio metus ir originalią įrangą. Patikrinę VIN „Honda“ transporto priemonėje galite rasti išsamią informaciją apie visus svarbius įvykius, susijusius su automobiliu, pavyzdžiui, savininkų skaičių, ridą ar dalyvavimą avarijose. Tačiau norint iššifruoti „Honda“ VIN, pirmiausia turime jį surasti. Taigi, kur rasti VIN „Honda“ ir kaip jį iššifruoti? Mes siūlome straipsnyje.

Honda VIN dekodavimas

Dekodavus važiuoklės numerį „Honda“, be kitų dalykų, galima patikrinti, ar dabartinė automobilio įranga yra originali. Mes galime patikrinti „Honda“ parametrus, tokius kaip dažų spalva, apmušalai ir oro pagalvių skaičius. Svarbu tai, kad VIN dekodavimas taip pat leidžia patikrinti tikrinamojo skaitmens teisingumą važiuoklės numeryje. Remiantis šiomis žiniomis, bus galima patikrinti „Honda“ VIN, įspaustą į tvirtą elementą. Vis dėlto norintiems įsigyti antrinę rinką „Honda“ turėtų būti įdomiausia, ar automobilis buvo pavogtas ir ar anksčiau jis pateko į avarijas. Dekoduodami VIN naudodamiesi žemiau esančia forma, sužinosite, ar norima įsigyti transporto priemonė nėra įtraukta į keliolika vogtų transporto priemonių duomenų bazių.

Honda – kur rasti VIN numerį?

Surasti „Honda“ važiuoklės numerius gali būti keblu. Tuo labiau, kad, atsižvelgiant į transporto priemonės modelį ir metus, numeriai gali būti antspauduojami labai skirtingose ​​vietose. Jei jums įdomu, kur yra „Honda Accord“ VIN, 2011–2015 m. Pagamintų modelių gamintojas VIN numerį uždėjo ant nuolatinio elemento ant pertvaros, o VIN plokštė yra kairėje prietaisų skydelio korpuso pusėje. Populiariame 2006–2008 m. „Honda Civic“ yra VIN numeris ant nuolatinio elemento ant pertvaros po plastikiniu korpusu, o VIN plokštė yra kairėje prietaisų skydelio korpuso pusėje. Kita vertus, 1999–2005 m. Pagamintas visureigis „Honda CR-V“, ant nuolatinio elemento esantis VIN numeris yra ant prietaisų skydelio, o 2005–2007 m., Išskyrus prietaiso skydelio VIN, yra plokštė su VIN numeriu. ant prietaisų skydelio korpuso kairėje pusėje. „CR-V“ versijoje nuo 2012 iki 2018 m. VIN numeris yra ant grindų priešais keleivio sėdynę arba šalia sėdynės, ant prietaisų skydelio dangtelio kairėje pusėje ir kairiajame centriniame stulpelyje. Miesto automobilis „Honda Jazz“ turi VIN numerį ant fiksuoto elemento ant grindų priešais keleivio sėdynę arba šalia sėdynės, o VIN plokštės yra išdėstytos dviejose vietose kairiajame centriniame stulpelyje ir kairėje prietaisų skydelio pusėje. būsto.

Taip pat verta prisiminti, kad svarbiausias ir įpareigojantis važiuoklės numeris yra antspauduotas, o ne klijuotas. Jei jau turime važiuoklės numerį, galime iššifruoti „Honda“ VIN.