Ne visada žinome, kur mūsų automobilyje yra VIN. Taip yra todėl, kad šį individualų važiuoklės numerį daugelyje vietų pritvirtina transporto priemonių gamintojai, iš kurių kai kuriems sunku pasiekti. Dažnai dėl šios priežasties turime skirti šiek tiek laiko jo paieškai. Todėl prisiminkime, kad plačiai prieinamo interneto eroje verta naudoti patikrintus įrankius, kurie leis mums efektyviai rasti VIN kodą.

Kur yra VIN standartinėse transporto priemonių vietose?

VIN yra individualus transporto priemonės identifikavimo numeris, kurį sudaro 17 simbolių serija. Šį kodą ant transporto priemonių antspauduoja jų gamintojai ir paprastai galima rasti variklio skyriuje arba ant vairuotojo veleno. Tačiau viskas iš tikrųjų priklauso nuo jūsų transporto priemonės markės ir modelio. Taigi, jei nežinome, kur automobilyje yra VIN, galime patikrinti dar keletą standartinių vietų, t.

• Priekinė variklio bloko dalis po gaubtu.

• Priekinis rėmo galas (seni automobiliai).

• Vairuotojo pusės prietaisų skydelis.

• Vairuotojo pusės durų staktos (viduje).

Kaip minėta anksčiau, VIN numerį paprastai lengviausia rasti apatiniame dešiniajame prietaisų skydelio kampe. Tuomet turėtume jį perskaityti žiūrint į priekinį stiklą iš vairuotojo pusės.

VIN taip pat gali būti ant vairuotojo pusės durų rėmo arba ant durų stulpo. Todėl norėdami nustatyti, kur šioje vietoje yra VIN, atidarykite duris vairuotojo pusėje ir apsižvalgykite aplink kraštus, nes ten paprastai yra nedidelis lipdukas. Kai kurie transporto priemonių gamintojai VIN taip pat uždeda priešingoje vairuotojo pusės durelių pusėje, netoli tos vietos, kur yra saugos diržas.

Ratai yra šiek tiek prieinamesnės vietos, kur taip pat dedamas VIN. Tačiau jei niekur negalime jo rasti, verta ten pasižvalgyti. Norėdami tai padaryti, eikite į automobilio galą ir gerai apžiūrėkite ratus iš abiejų pusių. Tokioms paieškoms gali prireikti naudoti žibintuvėlį.

Įrankiai, skirti nustatyti, kur transporto priemonėje yra VIN

Kaip matote, nustatyti, kur VIN yra mus dominančioje transporto priemonėje, gali užtrukti daug laiko. Todėl verta naudoti patikrintus įrankius, kurie padėtų rasti šį individualų kodą. Anksčiau buvome pasmerkti ilgai ieškoti vietų, kur važiuoklės numeris įdėtas į automobilį, tačiau šiandien, visiškos technologinės plėtros laikais, lengviau naudotis turimais sprendimais, pavyzdžiui, svetainėmis. Jose yra didžiulis transporto priemonių katalogas su išsamia informacija apie tai, kur VIN yra tam tikros markės transporto priemonėje. Vienas iš jų yra mūsų svetainė numervin.com, kurią iki šiol naudojo tūkstančiai vartotojų. Svarbu tai, kad žinodami VIN numerį, mes galime patikrinti jo teisingumą vienu paspaudimu, naudodami žemiau esančią formą.

 

 

Automobilio dokumentai – kur yra VIN?

Atminkite, kad jei automobilis mums nėra prieinamas arba mums nereikia tikrinti VIN ant nuolatinio elemento, taip pat yra keletas dokumentų, kuriuose yra važiuoklės numeris. Kaip jau minėjome anksčiau, šį individualų transporto priemonės kodą galite rasti registracijos liudijime, draudimo liudijime, paslaugų knygoje ar transporto priemonės kortelėje. Taip pat nepaprastai svarbu įsitikinti, kad visuose dokumentuose ir pačioje transporto priemonėje yra tas pats numeris. Dėl to mes aptiksime bet kokius pažeidimus ir išvengsime nemalonių situacijų, pvz., Susijusių su blogos kainos automobilio pirkimu.