VIN dekoderis paprastai yra nemokamas ir mokamas. Kuris yra geriausias sprendimas? Be akivaizdaus mokėjimo skirtumo, dažnai kyla painiavos dėl to, kuo nemokamos VIN dekodavimo paslaugos skiriasi nuo mokamų ataskaitų. Todėl toliau paaiškiname, kuris sprendimas dažnai yra naudingesnis.

Kada VIN dekoderis gali padėti?

Visi septyniolika VIN simbolių apima tokią informaciją kaip gamybos vieta ir metai, transporto priemonės tipas, rida ir aptarnavimo remontas. Šie duomenys gali būti labai naudingi, pavyzdžiui, kai:

• turite rasti ir atpažinti savo automobilį (pvz., Po vagystės),

• norite patikrinti transporto priemonės pardavėjo patikimumą,

• turite atlikti transporto priemonės vertinimą

• norite nustatyti įrangos versiją,

• turite nusipirkti kai kurias savo automobilio dalis.

Atminkite, kad VIN numeris yra kaip apatinis bet kurio automobilio kodas, o VIN dekoderis leidžia greitai perskaityti jame užkoduotus duomenis. Tiesiog spustelėkite žemiau esančią formą.

 

VIN dekoderis – ar pakanka nemokamos ataskaitos versijos?

Jei kyla klausimas, kuris sprendimas jums yra geriausias, žemiau pateikiami du dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti nustatant, kuri paslaugos versija pateisins jūsų lūkesčius

Pranešimo apimtis

Tikriausiai visi žino, kad ne kiekvienas VIN dekoderis gali gauti tą pačią informaciją apie transporto priemonę. Paslaugos nėra niekuo dėtos, ypač kalbant apie transporto priemonės istoriją. Gauti duomenys dažniausiai skirsis priklausomai nuo transporto priemonės, kilmės šalies ir surinktų duomenų apie automobilį lygio.

Taigi, jei ieškote tik pagrindinių duomenų, tokių kaip prekių ženklai, modelis, metai, sistemos versija ar variklio tipas, jums gali pakakti nemokamo VIN dekoderio. Tačiau, jei jūsų lūkesčiai yra didesni ir jums reikia išsamesnės informacijos apie transporto priemoną, pvz., Apie techninės priežiūros remontą ar eismo įvykių dalį, vertinant apsvarstyti pilimystę naudoti ir naudoti.

Informacijos tikslumas

Labai tiksli transporto priemonių duomenų bazė yra nepaprastai vertinga, nes ji leidžia laiku gauti naujus transporto priemonių duomenis. Ypač jei jus domina koks nors jaunesnis automobilio modelis. Paprastai nemokamas VIN dekoderis neatnaujina savo duomenų bazės su naujausiomis transporto priemonėmis.

Nemokamas VIN dekoderis ar mokamas?

Nepaisant to, kad nemokamas VIN dekoderis dažnai atrodo geras būdas sutaupyti keliolika zlotų, dažniausiai tai išsprendžiama, tai nėra geriausias būdas sumažinti išlaidas. Ypač tada, kai planuojate įsigyti naudotą automobilį, kuris šalyje bus registruotas pirmą kartą. Tuomet tiksli, naujausia ir, svarbiausia, išsami informacija apie transporto priemonę gali būti labai naudinga. Sukurtų registrų dėka galite greitai įvertinti automobilio pardavėjo patikimumą, taip sumažindami riziką, susijusią su naudotojo automobilio pirkimu.